Partnerzy / trade partners


wymiana


Michał Alabrudziński, Włocławek
Krzysztof Astramowicz, Milówka
Tomasz Badecki, Głogów
Robert Banaś, Warszawa
Jarosław Bigorajski, Biała
Daniel Bereziński, Nowy Sącz
Tomasz Bielecki, Wrocław
Krzysztof Bieniek, Choroń
Jakub Biernacki, Węglowice
Robert Bigus, Stare Jabłonki
Sebastian Chwalisz, Ostrzeszów
Jacek Cisek, Rakszawa
Andrzej Ciurapiński, Warszawa/Wiedeń
Szymon Czarnocki, Siedlce
Marek Drapała, Chorzów
Konrad Drewniak, Pištkowa
Krzysztof Dziembowski, Rumia
Wojciech Engel, Tomaszów Mazowiecki
Maciej Falgowski, Gdańsk
Grzegorz Fila, Kraków
Grzegorz Filis, Zielona Góra
Grzegorz Gacka, Wrocław
Błażej Gawroński, Gdańsk
Jakub Gorzkowski, Rybarzowice
Bartosz Grabowski, Wizna
Mariusz Grądzki, Mońki
Zbigniew Grzelak, Inowrocław
Krzysztof Grzelecki, Warszawa
Darek Jaczewski, Przecław
Leszek Janiszewski, Wrocław
Grzegorz Jankowski, Warszawa
Jarosław Jaremko, Runowo Pomorskie
Jarosław Jasiński, Łódź
Rafał Jędrusiak, Będzin
Jerzy Kamieniecki, Olsztyn
Paweł Kamieniecki, Warszawa
Kamil Kamiński, Łódź
Krzysztof Kania, Stalowa Wola
Michał Kapis, Szydłowiec
Łukasz Klaczyński, Złotów
Piotr Klasiński, Częstochowa
Wojciech Kobiella, Rumia
Wojtek Koper, Warszawa/Dublin
Marek Kowalski, Warszawa
Radek Kubiski, Bydgoszcz
Wojciech Lamczyk, Chojnice
Sebastian Lasota, Wolbrom
Julian Landowski, Tczew
Kamil Lewandowski, Rypin
Tomasz Lewicki, Luzino
Andrzej Lewiński, Poznań
Zbigniew Lipowski, Wałcz
Arkadiusz Łapin, Warszawa
Marek Łuczak, Łódź
Irek Makowski, Puck
Witold Marek, Tarnowskie Góry
Krzysztof Markowski, Bochnia
Marcin Michałowicz, Rzeszów
Marcin Mizieliński, Warszawa
Krzysztof i Grzegorz Mosiej, prawie Warszawa
Łukasz Mudzo, Dobroń
Dariusz Olech, Konin
Konrad Orzechowski, Jeziorany
Paweł Ostromecki, Józefów
Leszek Pałac, Września
Damian Paśka, Swarzędz
Rafał Papiernik, Głogów
Damian Paśka, Swarzędz
Roman Pawłowski, Wrocław
Przemyslaw Pieniak, Olsztynek
Armin Pietruczuk, Zabrze
Krzysztof Pietryga, Szczecin
Marek Piechocki, Poznań
Tomasz Polański, Żarnówka
Piotr Pomieczyński, Swarzewo
Jonatan Reczka, Kielce
Aleksandra Różańska, Poznań
Tomasz Rzonca, Szczecin
Mateusz Ryba, Humniska
Adam Sadzyński, Ciechanów
Andrzej Salzman, Konin
Marek Skrzeczowski, Chorzów
Marek Sobański, Płock
Paweł Stawski, Olkusz
Tomasz Stefaniak, Stary Dzierzgoń
Janusz Strumidło, Swidnik
Dawid Szkopas, Ostrzeszów
Paweł Ścibor, Waplewo Wielkie
Tomasz Tekielak, Biała Podlaska
Bartosz Wieczorek, Sosnowiec
Jacek Wiński, Toruń
Paweł Wojciechowski, Piastów
Piotr Wojciechowski, Warszawa
Mariusz Wolnik, Bytom
Witold Wojciechowski, Poznań
Dominik Zaremba, Lanckorona
Piotr Zięty, Sroda Wielkopolska
Tomasz Zieliński, Radom
Maciej Zieleń, Zabrze
Paweł Zygmunt, Łódź
Krzysztof Żuber, Gdańsk
---------------
Jorge Martinez Ramseyer, Rosario (Argentina)
Neil Hadley, Harbord (Australia)
Paul Slattery, Uralla (Australia)
Roman Ionov, Minsk (Belarus)
Marc de Kooning, Wuustwezel (Belgium)
Yves de Ronne, Zaffelare (Belgium)
Antonio Mano, Cuiaba (Brasil)
Ludmil Fotev, Sofia (Bulgaria)
Lyubomir Konakchiev, Sofia (Bulgaria)
Stoycho Vuchkov, Sofia (Bulgaria)
/ Marek Skrzypczak, Winnipeg (Canada)
Georges Faubert, Lery (Canada)
Zbigniew Mikesz, Karvina-Raj (Ceska Republika)
Jaroslaw Tesar, Ketkovice (Ceska Republika)
Javier Briceno Valdivia Calama (Chile)
Andras Kiss, Harrogate (England)
Ari Salonen, Turku (Finland)
Gouge Ludovic, Marseille (France)
Alain Schefer, Montpellier (France)
Karoly Focze, Budaors (Hungary)
Atilla Köszegi, Pápa (Hungary)
Les Krieger, Jerusalem (Israel)
Leonid Polinovskiy, Beer-Sheva (Israel)
Paolo Colombo, Villasanta (Italy)
Cosma Lamanna, Macerata (Italy)
Bardi Mauro, Torre Picenardi (CR) (Italy)
Lamberto Passalacqua, Rapalano Terme (SI) (Italy)
Cristina Risso, Genova (Italy)
Silvano Nebuloni, Parabiago (Italy)
Masashi Hoshiyama, Nagano (Japan)
Kenji Inaguma, Aichi (Japan)
Vytautas Matulas, Aukstelke (Lithuania)
Igoris Smakovas, Panevezys (Lithuania)
Andrzej Wolodko, Pabrade (Lithuania)
Andris Velkmanis, Ventspilis (Latvia)
Sebastian Chrzanowski, Den Haag (The Netherlands)
Leo Driessen, Horst aan de Maas (The Netherlands)
Ramon Gering, CM Mydrecht (The Netherlands)
Viktor & Siep Glastra, AK Soest (The Netherlands)
Ellen Altig Siberg, AB Waalre (The Netherlands)
Guido Vogelaar, Zoeterwoude-dorp (The Netherlands)
Alberto Fernandes, Santo Tirso (Portugal)
Bruno Rosa, Ponta Delgada - Azores (Portugal)
/ Piotr Kozłowski, Lizbona (Portugal)
Paul Mesaros, Baia Mare (Romania)
Dmitr Abramovski, Pietrodvoriec (Russia)
Roman Fomin, Cheropovets (Russia)
Dmitry Gavrischenko, Moskwa (Russia)
Taras Gudenko, Troitsk (Russia)
Alexandr Ivanow, Angarsk (Russia)
Denis Komarov, Balashiha (Russia)
Timofey Komarov, Orel (Russia)
Nikolay Korobov, Ekaterinburg (Russia)
Kristanov Dmitry Vladislavovich, Novosibirsk (Russia)
Muzakko Mark, Yaroslavl (Russia)
Robert Nabiulin, Neftokamsk (Russia)
Elena Polyakova, Volgograd (Russia)
Oleg Semeniuk, Moscow (Russia)
Andrey Tokarev, Kurskw (Russia)
Alexey Uliatin, Ryazan (Russia)
Alexandr Yefimov, Saratov (Russia)
Lubomir Malis, Levice (Slovakia)
Boruc Soban, Ljubljana (Slovenia)
Josep Pauls Aguilar, Lleida (Spain)
Angel Arenas, Madrid (Spain)
Jordi Bellaubi, Barcelona (Spain)
Pascual Bort del Rio, Alfondeguilla (Spain)
Juan Francisco Bourdette, Madrid (Spain)
Bruno Bouisset Carrascal, Barcelona (Spain)
Elisa Pueyo Castan, Madrid (Spain)
Angel Arenas Gomez, Madrid (Spain)
Miquel Campi Gomez, Barcelona (Spain)
Joaquin Pera Isern, Sabadell (Spain)
Jose David Richart Laguia, Villarrobledo (Spain)
Jose Luis Sanchez Sanchez, Barcelona (Spain)
Luis Miguel Vinals, Madrid (Spain)
Gennady Ipatov, Semashko (Ukraine)
Vladimir Mysenko, Romny (Ukraine)
Sergey Parshukov, Lviv (Ukraine)
Viktoriya Veselskaya, Kiev (Ukraine)
Olexij Zakharchenko, Sumy (Ukraine)
Walter Heller, Mercedes (Uruguay)
Roman Palkus, Ridgewood (USA)


dary


Dziękuję serdecznie wszystkim znajmomym (i nieznajomym), którzy wsparli mnie dostarczajac kapsle z dalekich wyjazdów i te z Polski.
Aleksander B., Bełchatów, Ania S., Ania S., Klaudia, Paweł K., Jola K., Piotr O., Piotr T., Roman W., Teresa G. Tomek Z. - Łódz, Artur K. - Warszawa, Paweł B. - Warszawa - Wojtek B., Czarna Białostocka, Tadeusz K. - Ruda Sląska, Krzysztof M. - Myszków
/Przemek Hadasz, Teneryfa (Hiszpania)